DHS060-21-1S Ingiant RF ibridu ring slip 1 kanal RF + 21 kanal sinjal tal-enerġija b'dijametru ta' 60mm
Deskrizzjoni Qasira:
Karatteristiċi tal-prodott taċ-ċirku li jiżloq ibridu RF:
Firxa ta' temperatura ta' -40℃~+85℃;
Produzzjoni awtomatizzata ta' nodi ewlenin, b'affidabbiltà u konsistenza estremament għolja;
Disinn ta' struttura kompatta, tħaddim bla xkiel u torque baxx;
Dettalji tal-Prodott
Tikketti tal-Prodott
DHS060-21-1S
Il-parametri ewlenin
Numru ta' ċirkwiti
21
Temperatura tax-xogħol
"-40℃~+65℃"
Kurrent nominali
jista' jiġi personalizzat
Umdità tax-xogħol
<70%
Vultaġġ nominali
0~240 VAC/VDC
Livell ta' protezzjoni
IP54
Reżistenza għall-insulazzjoni
≥1000MΩ @500VDC
Materjal tad-djar
Liga tal-Aluminju
Saħħa tal-insulazzjoni
1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA
Materjal ta' kuntatt elettriku
Metall prezzjuż
Varjazzjoni dinamika tar-reżistenza
<10MΩ
Speċifikazzjoni tal-wajer taċ-ċomb
Wajer flessibbli iżolat bit-Teflon ikkulurit u fil-landa
Veloċità tar-rotazzjoni
0~600rpm
Tul tal-wajer taċ-ċomb
500mm + 20mm
Tpinġija tal-prodott:
DHS075-35