Ċirku li jiżloq minn ġo toqba Ingiant DHK012-12-10A għat-turntable
Deskrizzjoni Qasira:
Dettalji tal-Prodott
Tikketti tal-Prodott
Ċirku li jiżloq b'toqba minn ġo Ingiant DHK012-12-10A għal turntable,
Speċifikazzjoni
DHK012-12-10A
Il-parametri ewlenin
Numru ta' ċirkwiti 12-il kanal Temperatura tax-xogħol "-40℃~+65℃"
Kurrent nominali 10A Umdità tax-xogħol <70%
Vultaġġ nominali 0~240 VAC/VDC Livell ta' protezzjoni IP54
Reżistenza għall-insulazzjoni ≥1000MΩ @500VDC Materjal tad-djar Liga tal-Aluminju
Saħħa tal-insulazzjoni 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Materjal ta' kuntatt elettriku Metall prezzjuż
Varjazzjoni dinamika tar-reżistenza <10MΩ Speċifikazzjoni tal-wajer taċ-ċomb Wajer flessibbli iżolat bit-Teflon ikkulurit u fil-landa
Veloċità tar-rotazzjoni 0~600rpm Tul tal-wajer taċ-ċomb 500mm + 20mm
Tpinġija Standard tal-Kontorn tal-Prodott
deskrizzjoni-tal-prodott1
Applikazzjoni Mressqa
deskrizzjoni-tal-prodott2
deskrizzjoni-tal-prodott3
deskrizzjoni tal-prodott4
Il-vantaġġ tagħna
Xena tal-Fabbrika
deskrizzjoni tal-prodott5
deskrizzjoni tal-prodott6
deskrizzjoni tal-prodott7Speċifikazzjoni
DHK012-12-10A
Il-parametri ewlenin
Varjazzjoni tar-reżistenza dinamika <10MΩ Speċifikazzjoni tal-wajer taċ-ċomb Wajer flessibbli iżolat bit-Teflon ikkulurit u bil-landa